Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Premiéra nového loga John Cooper Works.

Nové logo John Cooper Works bylo představeno během závěrečného podniku sezóny 2023 Rundstrecken-Challenge Nürburgring. Nové logo představuje vášeň a sportovní charakter značky. Nahradí předchozí logo JCW na všech vozech nové rodiny MINI.

Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Nürburg. Finále sezóny 2023 Rundstrecken-Challenge Nürburgring, jeden z nejzajímavějších motoristických podniků v Německu, poskytlo týmu Bulldog Racing ideální příležitost k prezentaci nového loga John Cooper Works v akci. Dynamický design loga odráží sílu značky John Cooper Works a byl působivě předveden uprostřed vzrušující, ale deštivé závodní akce.

Nové logo John Cooper Works představuje vášeň a sportovní charakter značky. Nahradí dosavadní logo JCW na všech vozech nové rodiny MINI představené v září.

„Nové logo John Cooper Works je vyjádřením bezmezného nadšení a hrdosti, které k John Cooper Works cítíme. John Cooper Works a motoristický sport hrají hlavní roli v DNA značky MINI. I v budoucnu budou hnacím motorem našeho inovativního ducha a kreativity,“ říká Stefanie Wurst, ředitelka značky MINI.

S vozem MINI John Cooper Works Edition závodili Sebastian Sauerbrei (D) a Friedhelm Thelen (D). Za volantem MINI JCW dosáhl Sebastian Sauerbrei svého nejlepšího osobního umístění v letošním 24hodinovém závodě. Friedhelm Thelen je expertem na Nürburgring a šéfem týmu Bulldog Racing.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit