Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové dealerství BMW Motorrad společnosti K2 moto v Liberci spustilo provoz a nabízí prodejní a servisní služby.

Společnost K2 moto otevře v Liberci nové dealerství BMW Motorrad. Nové prodejní a servisní místo zaujme novou vizuální identitou, v showroomu je připraven průřez celou modelovou řadou motocyklů BMW Motorrad. Již nyní zde nechybějí největší novinky pro rok 2024, například v podobě modelu BMW R 1300 GS.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Liberec. Společnost K2 moto otevře v Liberci nové dealerství BMW Motorrad. Nové prodejní a servisní místo zaujme novou vizuální identitou, v showroomu je připraven průřez celou modelovou řadou motocyklů BMW Motorrad. Již nyní zde nechybějí největší novinky pro rok 2024, například v podobě modelu BMW R 1300 GS. Na showroom navazuje kavárna, ze které lze průhledem do servisní části sledovat práci mechaniků při servisních prohlídkách nebo opravách motocyklů.

Společnost K2 moto chystá na sezónu 2024 kromě tradičních prodejních a servisních služeb pro své zákazníky také několik zajímavých akcí. Jejich konkrétní termíny i podrobnosti jsou k dispozici na webových stránkách a sociálních sítích společnosti.

Společnost K2 moto, která je aktuálně největším prodejcem motocyklů v České republice, letos oslavila 30 let od svého vzniku. Z prvního malého regionálního dealerství v Nové Pace se showroomy společnosti v průběhu let přesunuly do Prahy, do Motocentra Vrbovka. K2 moto zde zastupuje osm značek z Evropy i Japonska. Nové motocentrum v Liberci, které bylo otevřeno v letošním roce, je dalším krokem v expanzi společnosti K2 moto. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit