Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Pohlednice. The MINI John Cooper Works Countryman.

MINI John Cooper Works Countryman slibuje dynamickou jízdu díky standardně dodávanému pohonu všech kol ALL4 a výkonnému motoru. Svým svěžím a minimalistickým designem dává tento nový crossover svoji výkonnou všestrannost i mimo zpevněné cesty jasně najevo. Největší MINI zároveň nabízí pro značku typický pocit z jízdy jako v motokáře, ale přitom s mnohem větším prostorem, komfortem a bezpečností.

MINI
·
John Cooper Works Countryman
·
John Cooper Works
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 7,53 MB)
  
Photos(78x, 523,6 MB)

MINI John Cooper Works Countryman svým novým designem, který se zaujme vzpřímenou a minimalistickou siluetou, ztělesňuje své výjimečné vlastnosti. 

Silný motor o výkonu 300 koní v kombinaci s vylepšenou aerodynamikou umožňuje MINI JCW Countryman zrychlit z klidu na 100 km/h za pouhých 5,4 sekundy. 

V kombinaci s šedou barvou karoserie Legend Grey podtrhuje sportovní charakter modelu pro JCW typická kontrastní červená barva Chili Red na krytech zrcátek, střeše a vsadkách u vstupů vzduchu. 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

MINI JCW Countryman ALL4 (kombinovaná spotřeba paliva podle WLTP: 8,3–7,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 187–177 g/km; třída CO2: G)

 

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit