Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Pohlednice. MINI Countryman SE ALL4.

Díky pohonu všech kol ALL4 je čistě elektrické MINI Countryman SE ALL4 spolehlivým společníkem pro dobrodružství na jakémkoli povrchu. Tento crossover se zvýšeným výkonem nabízí díky znatelně zvětšenému interiéru dostatek prostoru a pohodlí pro celou rodinu.

MINI
·
MINI Countryman
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 4,44 MB)
  
Photos(78x, 525,89 MB)

S dojezdem až 433 kilometrů podle testovacího cyklu WLTP slibuje nové MINI Countryman SE ALL4 dlouhé a lokálně bezemisní potěšení z jízdy v jakémkoli terénu. Díky rozšířené nabídce asistenčních systémů a částečně automatizovanému řízení úrovně 2 nabízí tento univerzální vůz ještě větší bezpečnost a komfort.

Maximální terénní charakter MINI Countryman je zdůrazněn vzpřímeným designem karoserie s krátkými převisy a jemnými konturami. Čtyřmi individuálními variantami výbavy lze zvýraznit různé vlastnosti vozu. Charakteristická kontrastní střecha MINI je poprvé k dispozici také v nové stříbrné barvě Vibrant Silver.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

MINI Countryman SE ALL4 (kombinovaná spotřeba elektřiny, podle WLTP: 18,5–16,8 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 0 g/km; třída CO2: A; Dojezd v km podle WLTP: 399–432)

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit