Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nová kolekce MINI Lifestyle 2024.

Design nových lifestylových produktů vychází z detailů nového MINI Cooper. Nabídka sahá od módy přes zavazadla až po příslušenství.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. Náklonnost ke značce lze vyjádřit různými způsoby. Fanoušci a zákazníci MINI ji mohou podtrhnout i mimo svůj vůz v každodenním životě: s novou kolekcí MINI Lifestyle Collection 2024 jsou se svou oblíbenou značkou propojeni vždy a všude. Kolekce kombinuje pro značku typický styl a funkčnost. Pro nové lifestylové produkty MINI jsou charakteristické grafické detaily designu vozu MINI Cooper. Vysoký podíl znovupoužitých materiálů charakterizuje odpovědnost nové produktové řady. Například výrobní odpad je sbírán a recyklován stejným způsobem jako nylon či PET lahve.

Nové textilní produkty pro kolekci MINI Lifestyle 2024.
Hlavní motivy nové kolekce vycházejí z přední části nového MINI Cooper. Jednou z mnoha zajímavostí je tričko MINI Car Face Detail se stylizovanou grafikou typického kulatého světlometu MINI. Naopak světlomet spolu s maskou jsou umístěny na obzvláště pohodlné mikině MINI Outline Print Hoodie.

Barevný koncept kolekce MINI Lifestyle 2024 vychází z kontrastního barevného provedení nové rodiny MINI. Například nové kšiltovky MINI kombinují jasný odstín červené Rebel Red s novou stříbrnou Vibrant Silver.

Všechny oděvy jsou vyrobeny ze směsi organické a recyklované bavlny nebo ze 100% organické bavlny. Celá módní kolekce se vyrábí v Portugalsku.

Trvanliví společníci pro každodenní život i cestování.
Ať už na prodloužený víkendový výlet nebo na nákupy za rohem, každé zavazadlo z kolekce MINI Lifestyle 2024 zaujme pečlivě promyšlenými detaily. Příkladem je sportovní taška MINI Duffle Bag nebo kabonový kufřík MINI Cabin Trolley s vyraženým logem MINI. Zaujme také zbrusu nová taška na notebook MINI s polstrovanou vnitřní přihrádkou z kvalitního recyklovaného nylonu.

Příslušenství od MINI.
Stylové příslušenství z nové kolekce přináší do každodenního života ještě více MINI. Přívěsky na klíče z nerezové oceli ve tvaru nového MINI Cooper a nového crossoveru MINI Aceman jsou nezbytnou výbavou všech fanoušků MINI. Cestovní hrnky MINI Colour Block jsou k dispozici ve dvou velikostech pro dokonalý start do nového dne. Pro chladivé osvěžení je připravena nová edice oblíbené láhve na vodu MINI Colour Block.

S MINI za slunce i deště.
Kolekci MINI Lifestyle 2024 rozšiřuje dvojice slunečních brýlí klasického tvaru. Oba modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního recyklovaného materiálu a kombinují leskle černé obroučky s tmavě zelenými skly. Specialitou jsou též stylové deštníky, jež byly testované ve větrném tunelu.

Barevné výrobky MINI pro děti.
Hravý a bezpečný průzkum okolí zajistí hliníkové odrážedlo MINI Alu Balance Bike, které díky nastavitelnému sedlu a řídítkům roste s dítětem. Dětské oblečení z kolekce MINI Lifestyle 2024 je ze 100 % vyrobeno z organické bavlny nebo ze směsi organické a recyklované bavlny. V létě chrání před UV zářením tričko s motivem MINI Cooper, v chladnějším počasí zahřeje dětská mikina MINI Car Tile.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit