Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group Česká republika pokračuje v podpoře vzdělávání studentů.

+++ BMW Group Česká republika dlouhodobě podporuje vzdělávání +++ Díky spolupráci s řadou škol a dealerů mají žáci možnost získat cenné zkušenosti +++ V květnu proběhla školení žáků ISŠA Brno a SPŠ automobilní a technická České Budějovice +++

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Downloads.

  
Attachments(1x, 113,93 KB)
  
Photos(12x, 53,92 MB)

Praha. BMW Group Česká republika dlouhodobě podporuje vzdělávání a díky spolupráci s Autorizovaným Dealerem Renocar a Autorizovaným Dealerem ACR auto a.s. se snažíme vzdělávání ještě prohloubit. Ti nejlepší žáci z posledních ročníků středních škol mají každoročně jedinečnou příležitost absolvovat praktické školení přímo v profesionálním školícím centru BMW Group. Žáci z Integrované střední školy automobilní Brno a Střední průmyslové školy automobilní a technické České Budějovice měli možnost během celodenního technického školení diskutovat na konkrétní technická témata se zástupci z dealerství, například s hlavním diagnostikem nebo s vedoucím servisu. Kromě toho se již nyní na vybraných školách využívají vozidla BMW jako učební pomůcky. Díky této spolupráci žáci získávají cenné dovednosti a znalosti a zároveň mohou získat kontakty k budoucímu uplatnění v oboru.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit