Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

 

Společné poskytování prémiových zkušeností z elektromobility: BMW a Mercedes-Benz otevřou v Číně společnou síť vysokovýkonných nabíjecích stanic.

30.11.2023Tisková zpráva

+++ Posílení prémiovosti elektromobility v Číně: první nabíjecí stanice budou otevřeny v regionech s vozy segmentu NEV v roce 2024. +++ Do konce roku 2026 je v plánu po celé zemi instalovat nejméně 1000 stanic s přibližně 7000 nabíjecími místy. +++ Společný podnik nabídne zákazníkům BMW Group a Mercedes-Benz Group mimořádné digitální zážitky s exkluzivními funkcemi, jako je plug & charge nebo online rezervace. +++

Korporátní finance, fakta a čísla
·
Společnost
 

Nové BMW řady 5 je ve finále evropské ankety Car of the Year 2024 (COTY). Porotci oceňují šíři nabízených druhů pohonu.

27.11.2023Tisková zpráva

Nové BMW řady 5, které bylo na trh uvedeno v říjnu, slaví první úspěchy. Jedním z nich je i postup mezi finalisty v prestižní evropské anketě Car of the Year 2024 (COTY). Kromě vyspělých asistenčních systémů a nejvyšší úrovně služeb konektivity a způsobů obsluhy novou generací systému BMW iDrive porotci ocenili především skutečnost bezpříkladně široké nabídky poháněcích ústrojí.

BMW i
·
BMW i5
·
Řada 5
 

Chytrá údržba používá umělou inteligenci.

27.11.2023Tisková zpráva

Prediktivní údržba v továrně BMW Group v Regensburgu – systém s podporou umělé inteligence monitoruje dopravníky během montáže +++ Integrovaný, učící se systém údržby včas identifikuje potenciální závady, čímž předchází více než 500 minutám přerušení montáže ročně +++

Technologie
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Výroba a recyklace
 

Nové BMW R 12 nineT a R 12.

23.11.2023Press Kit

Nové BMW R 12 nineT a R 12: klasický roadster pro dynamickou jízdu po okresních silnicích a klasický cruiser pro pohodové a uvolněné svezení.

R 12
 

Progresivní purista: Nové MINI Countryman S ALL4.

22.11.2023Tisková zpráva

MINI Countryman je největší a nejpraktičtější z celé modelové řady MINI. Tento všestranný vůz je agilní pro město, kultivovaný na okresních silnicích a skvěle se hodí i na výlety mimo zpevněné cesty. Integrovaný 48V mild hybridní systém zvyšuje hospodárnost dvoulitrového zážehového čtyřválce.

MINI
·
MINI Countryman
 

Designworks je partnerem při návrhu budovy Forbes International Tower v Egyptě.

08.11.2023Tisková zpráva

Top

+++ Administrativní výšková budova nastaví nový standard ekologicky šetrné architektury +++ Společnost Designworks byla pověřena vytvořením interaktivní fasády budovy +++ Podpis partnerské smlouvy v BMW Welt v Mnichově +++

Designworks
·
Technologie
·
BMW Group Design
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
 

Byla zahájena výroba nového BMW X2 v továrně v Regensburgu.

02.11.2023Tisková zpráva

+++ Nástup elektromobility v továrně BMW Group v Regensburgu v plném proudu +++ Rozšíření výroby znamenalo přidání noční směny a třísměnný provoz +++ Ředitel závodu Armin Ebner o zahájení provozu: „Povzbuzující den pro celý tým.“+++

Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výroba a recyklace
 

Premiéra nového loga John Cooper Works.

01.11.2023Tisková zpráva

Nové logo John Cooper Works bylo představeno během závěrečného podniku sezóny 2023 Rundstrecken-Challenge Nürburgring. Nové logo představuje vášeň a sportovní charakter značky. Nahradí předchozí logo JCW na všech vozech nové rodiny MINI.

Lifestyle
 

Zkušenosti vložené do každého článku: BMW Group v Parsdorfu vyrábí vzorky bateriových článků.

26.10.2023Tisková zpráva

Top

+++ Know-how soustředěné v BMW Kompetenčním centru pro výrobu článků baterií +++ Unikátní propojení výroby, vývoje a nákupu +++ Speciální zaměření na recyklaci a cirkularitu +++

e-mobility
·
battery cell
·
Battery cell factory
·
Circularity
·
Technologie
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Electrification
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Výroba a recyklace
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit