Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

 
MINI Cooper SE (combined fuel consumption: 0.0 l/100 km; combined power consumption: 16,1-14.9 (NEDC); 17,6-15,2 (WLTP) kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km)
  
Media Set  

Pro MINI zářivý prosinec – Festive MINI Electric vyráží na charitativní turné.

01.12.2021Tisková zpráva

MINI Electric, obalené 2000 chytrými LED světly od společnosti Twinkly, se v současné době účastní pětitýdenního turné po Velké Británii. Bude šířit sváteční náladu a vybírat peníze pro tři významné charitativní organizace: MS Trust, Duchenne UK a Alzheimer's Society.

MINI
·
MINI Electric
 
BMW i7 (power consumption combined: 22.5 – 19.5 kWh/100 km according to WLTP; CO2 emissions: 0 g/km; prognosis based on the vehicle’s current level of development).
  
Media Set  

Testy na sněhu a ledu: BMW i7 absolvuje zkoušky jízdní dynamiky u polárního kruhu.

01.12.2021Tisková zpráva

Prototypy první čistě elektrické luxusní limuzíny dokončují v zimním testovacím centru BMW Group ve švédském Arjeplogu závěrečný testovací program zaměřený na systémy pohonu a podvozku.

BMW i7
 
Combined power consumption: 22.5 - 19.4 kWh/100km WLTP; CO2 emissions combined: 0 g/km.
 
Media Set  

Zpráva o dopadu na životní prostředí BMW iX xDrive40: o 36 % nižší potenciál ovlivnění životního prostředí během celého životního cyklu.

24.11.2021Press Kit

BMW iX xDrive40 prošlo certifikací dopadu na životní prostředí během celého svého životního cyklu společností TÜV Rheinland. Díky použití technologií BMW EfficientDynamics a eDrive je potenciál ovlivnění globálního oteplování během celého životního cyklu BMW iX xDrive40 o 36 % nižší než u konvenčně poháněného modelu X5 xDrive30d. Pokud by se k nabíjení využívaly obnovitelné zdroje energie, činí toto snížení přibližně 66 %.

i20
·
BMW iX
·
Technologie
·
BMW i
·
Výroba a recyklace
·
Electrification

Black Week 2021: Atraktivní nabídky BMW Group na digitální produkty, služby a vybrané funkce vozidel.

22.11.2021Press Kit

+++ Kampaň probíhá od 24. do 30. listopadu na 18 trzích včetně České republiky, Německa, Francie a Japonska +++ Black Week je nejúspěšnější online prodejní kampaní BMW Group od roku 2017, kdy se konala poprvé +++ V roce 2020 se prodeje v rámci kampaně v tomto týdnu zvýšily o 57 % ve srovnání s předchozím rokem

Informativní, interaktivní a vždy k dispozici: Digitální informace o vozidle prostřednictvím aplikace pro chytré telefony.

22.11.2021Press Kit

Aplikace BMW a MINI Driver's Guide informuje o funkcích a ovládání současných i předchozích modelů. Pro vysvětlování funkcí se kromě textů a obrázků používají také videa, animace a rozšířená realita.

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Infotainment a ovládací koncepty

Učit se na tom nejlepším: BMW pro výukové účely poskytuje své vozy středním odborným školám se zaměřením autoopravárenství.

16.11.2021Press Kit

+++ BMW spolupracuje se středním odborným školstvím +++ Integrované střední škole automobilní v Brně bylo v dealerství Renocar předáno BMW 745Le a 5dveřové MINI Cooper S +++ Ještě letos se dvojice vozů BMW dočká i Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Praha +++

Product placement
·
Společnost
 
MINI Cooper SE (combined fuel consumption: 0.0 l/100 km; combined power consumption: 16,1-14.9 (NEDC); 17,6-15,2 (WLTP) kWh/100 km; combined CO2 emissions: 0 g/km)
 
Media Set  

Stylové dárky pro malé i velké fanoušky MINI.

11.11.2021Tisková zpráva

S tím, jak se dny zkracují, se začínají seznamy přání prodlužovat. Začíná totiž odpočítávání dnů do vánočních svátků. Prohlížení rozmanité nabídky produktů z nové kolekce MINI Lifestyle probouzí v malých i velkých fanoušcích MINI sváteční očekávání. Produkty v aktuální kolekci MINI Lifestyle kombinují vysoce kvalitní autentické materiály s čistým designovým stylem.

Lifestyle produkty
·
MINI Electric
·
Lifestyle
·
MINI

BMW a MINI Charging: má již i v České republice „plné pokrytí“.

10.11.2021Press Kit

+++ Součástí nabíjecích služeb BMW/MINI Charging jsou všechny hlavní nabíjecí sítě působící v České republice: ČEZ, PRE, E.ON a další poskytovatelé, z mezinárodních sítí IONITY +++ Výrazné snížení cen nabíjení stejnosměrným proudem z 12,5 Kč na 7,5 Kč za kWh +++ Celkem je k dispozici více jak 1 700 nabíjecích míst pro zákazníky BMW / MINI Charging v České republice +++

Technologie
·
BMW i
·
Electrification

Jedinečný pohled na BMW M4: rumunský fotograf Radu Chindriş v digitálním dialogu s Domagojem Dukecem, šéfdesignérem BMW

02.11.2021Press Kit

Technika rámování a práce s expozicí vytváří originální fotografie a je příležitostí k vytváření nových perspektiv. To byl výchozí bod jedinečného dialogu o novém BMW M4 Coupé mezi rumunským fotografem Raduem Chindrişem a Domagojem Dukecem, šéfdesignérem BMW.

My.PressClub Přihlásit

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit