Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

Tradice speciálních edic MINI.

06.12.2022Press Kit

Od uvedení první speciální edice v roce 1976 nenastal až na výjimky rok, ve kterém by značka MINI nepředstavila novou speciální edici některého ze svých modelů. Dlouhá a pestrá historie speciálních edic přinesla mnoho prvků, které se později staly součástí sériových modelů. Vždy dokázaly svým fanouškům zrychlit tep. Speciální edice tvoří historii MINI a zároveň i jeho budoucnost.

BMW Group investuje do novátorského procesu extrakce mědi.

01.12.2022Tisková zpráva

+++ Investice do amerického startupu Jetti Resources +++ Účinnější a ke zdrojům šetrnější extrakce vzácného materiálu +++ Snížení emisí CO2 při zpracování těžebního odpadu o 40 % +++

Copper
·
raw materials
·
CO2 emissions
·
Jetti Resources
·
Startup
·
BMW i Ventures
·
Investment
·
Společnost
·
Životní prostředí
·
Electrification

BMW Group investuje do maďarské továrny v Debrecínu do roku 2025 více než 2 miliardy eur.

25.11.2022Tisková zpráva

Top

+++ Kromě výroby automobilů BMW Group v Debrecínu postaví také montážní závod na vysokonapěťové baterie +++ Do roku 2025 zde vznikne dalších více než 500 pracovních míst +++ Zde bude zahájena výroba modelů NEUE KLASSE +++

Technologie
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Výroba a recyklace
·
Electrification

BMW 3.0 CSL.

24.11.2022Press Kit

Top

Na sklonku jubilejního roku divize BMW M GmbH představuje nejexkluzivnější speciální model, jaký kdy vyrobila – mistrovské technické dílo ztělesňující podstatu 50 let závodní vášně a s legendárním označením poukazující na své historické kořeny.

BMW M automobily

Nápady na stylové dárky: Kolekce MINI Lifestyle 2022.

24.11.2022Tisková zpráva

Nastává nejkouzelnější období roku s ulicemi plnými třpytivých světélek a barevně vyzdobenými obývacími pokoji. A každý, kdo nerad nakupuje dárky na poslední chvíli, si u MINI určitě přijde na své: tradiční britská značka představuje skvělé nápady na dárky z aktuální kolekce MINI Lifestyle Collection 2022 – počínaje praktickým cestovním hrnkem MINI Travel Mug a novým polo trikem MINI Striped Collar Polo a konče kvalitní taškou MINI Graphic Duffle Bag.

MINI
·
Lifestyle produkty
·
Lifestyle

BMW Lifestyle uvádí kolekci GOODS WITH FREUDE. Udržitelnou, individuální a minimalistickou.

23.11.2022Press Kit

Top

+++ BMW mění svou lifestylovou kolekci na GOODS WITH FREUDE +++ Kolekce se vyznačuje minimalistickým designem a velkou univerzálností pro kombinování s dalšími předměty +++ Udržitelnost díky organické bavlně, recyklovanému nylonu a prachovému peří +++ Kolekce GOODS WITH FREUDE je zaměřena na mladší cílovou skupinu a milovníky stylu +++ Spolutvůrce a umělec Joshua Vides ztělesnil ve své limitované edici nenápadnou zdrženlivost

Lifestyle produkty
·
Lifestyle
·
Životní prostředí

Autorizovaný dealer CarTec Group oficiálním partnerem Prague Playoffs 2022.

22.11.2022Press Kit

Celosvětová špička parkurových jezdců se v rámci série Global Champions Tour zúčastnila galashow Prague Playoffs 2022, která se konala od 17. do 20. listopadu v O2 aréně. BMW Autorizovaný Dealer CarTec Group byl i letos hrdým oficiálním partnerem a pro zajištění shuttle service pro vybrané návštěvníky a účastníky galashow poskytl více než 40 vozů.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události

Mapy HERE HD Live přinášejí do nového BMW řady 7 funkce pro autonomní jízdu a navádění.

05.11.2022Tisková zpráva

+++ BMW Group s využitím map HERE HD Live zavádí autonomní řízení úrovně 2+ (SAE Level 2+) +++ BMW řady 7 je prvním vozem, který ve Spojených státech amerických a Kanadě přináší autonomní řízení úrovně 2+ do rychlosti 130 km/h +++ Tato funkce bude rozšířena i na další modely postavené na stejné technické platformě +++ Mapy HERE v BMW řady 7 poskytují prediktivní výpočet trasy a dopravní informace v reálném čase +++

Technologie
·
Asistenční systémy řidiče
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit