Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

 
BMW iX: electricity consumption combined: < 21 kWh/100km; CO2 emissions combined: 0 g/km. (provisional figures based on forecasts)
 
Media Set  

Síla vody: BMW Group vyrábí elektrické modely s využitím lokálně produkované zelené elektřiny.

02.03.2021Tisková zpráva

Výroba BMW iX* a BMW i4 poháněná elektřinou z vodních elektráren na řekách Isar a Lech +++ Výroba elektřiny pro BMW Group je 100% zelená +++ Smlouvy o přímém zásobování zvyšují ekologickou důvěryhodnost +++

i20
·
G26
·
Životní prostředí
·
BMW iX
·
Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
BMW i Automobiles
·
Životní prostředí
·
Výroba a recyklace
·
BMW i4

BMW Servisy jsou i po zpřísnění protiepidemiologických opatření v provozu a plně využívají nejmodernější bezpečné metody komunikace se zákazníkem včetně bezkontaktního předání vozu nebo videozpráv CitNow.

01.03.2021Press Kit

Cílem servisů BMW je při dodržení všech legislativních nařízení a bezpečnostně-hygienických opatření zajistit kvalitní servisní práce a úkony údržby všeho druhu.

Certifikované ojeté vozy, prodej a služby, kvalita

BMW Motorrad Days 2021. Zrušení letošního ročníku.

25.02.2021Tisková zpráva

S ohledem na současný vývoj a rozsáhlá opatření související s aktuální pandemií koronaviru, nemluvě o naší péči o naše hosty a zaměstnance, se organizační tým BMW Motorrad Days s těžkým srdcem rozhodl letošní ročník akce zrušit, stejně jako tomu bylo v roce 2020.

Trénink jezdců, cestování, akce

Zpívání, tančení a rozdávání radosti. Zprávy plné přání a gratulací k výročí 50 let kulturní angažovanosti BMW Group.

24.02.2021Tisková zpráva

BMW Group v posledních dnech dostává velké množství gratulací od zástupců světa mezinárodní kultury, v nichž autoři reagují na její dlouhodobou a různorodou kulturní angažovanost. Již 50 let a s více než 100 iniciativami v oblasti moderního a současného umění, klasické hudby, jazzu a hudby, architektury a designu je BMW Group nedílnou součástí celosvětové kultury.

Společnost
·
Kulturní události
 
Combined power consumption: < 21 kWh/100km in the WLTP test cycle*; CO2 emissions combined: 0 g/km. *Data on driving performance, energy consumption and range are preliminary and based on forecasts.
 
Media Set  

Kampaň na sociálních médiích na oslavu 10 let BMW i.

19.02.2021Tisková zpráva

Se svojí komplexní vývojovou strategií pokračuje značka BMW i, tvůrce budoucnosti a inkubátor inovací BMW Group, ve vytváření rozhodujících impulzů pro udržitelný rozvoj.

 
BMW i3 (120 Ah): combined fuel consumption 0,0 l/100 km; combined electricity consumption 13,1 kWh/100 km; combined CO2 emissions 0 g/km.
 
Media Set  

Speciální nabídka operativního leasingu na BMW i3. Městem čistě za 9 999 Kč bez DPH.

16.02.2021Press Kit

Jen jednou za čas se objeví tak zajímavé nabídky, jako je tato. BMW i3 je stále unikátním vozem mezi kompaktními elektromobily. Tento vůz s karbonovou karoserií byl přímo zrozen pro ulice velkoměst. BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. na něj nyní připravila jedinečnou nabídku operativního leasingu – BMW i3 tak lze řídit již za 9 999 Kč bez DPH měsíčně. Jde o nabídku na pět let s ročním nájezdem 10 000 km, kompletním pojištěním a pojištěním skel.

I01
·
Prodej a marketing
·
BMW i3
·
Společnost
·
BMW i Automobiles
·
BMW Financial Services
 
MINI Cooper SE (Power consumption (NEDC) in kWh/100 km: 16.1-14.9 / Power consumption (WLTP) in kWh/100 km: 17.6-15.2)
 
Media Set  

Nová a exkluzivní výbava pro elektrické potěšení z jízdy: MINI electric collection pro MINI Cooper SE.

10.02.2021Tisková zpráva

Speciální edice při uvedení modernizované verze čistě elektricky poháněného MINI zaujme upraveným vzhledem s vícebarevnou střechou Multitone, specifickými prvky designu, stylovými doplňky interiéru a mimořádně bohatou výbavou. K dispozici jsou nové asistenční systémy, komfortní prvky výbavy a pakety konektivity. Uvedení na trh v březnu 2021.

MINI E

JUST MINI. Speciální nabídky na pořízení a financování 3- a 5dveřového MINI, MINI Countryman a MINI Clubman. Od 6599 Kč bez DPH měsíčně.

05.02.2021Press Kit

Britský výrobce prémiových vozů pro své zákazníky připravil neodolatelné nabídky, které platí jak při nákupu za hotové, tak při pořízení s využitím financování. Nabídky JUST MINI se vztahují na 3- a 5dveřové MINI, MINI Countryman a MINI Clubman. Za atraktivní ceny od 6599 Kč bez DPH měsíčně jsou připraveny velmi dobře vybavené vozy s LED světlomety a například i výbavou MINI Connected.

F54
·
F60
·
F56
·
MINI Clubman
·
MINI
·
MINI Countryman
·
MINI 5 door

V Polsku otevírá první autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě.

05.02.2021Press Kit

První autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě otevřel své brány 27. ledna v polském Mikołowě. Vlastníkem prodejny je společnost BMW Sikora Dealership. Nový showroom zasvěcený výhradně BMW M vznikl v areálu stávajícího prodejního komplexu. Nově vzniklá prodejna nabízí také servis, stejně jako exkluzivní závodní akce.

Prodej a marketing
·
Automotive
·
Společnost
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

PressClub Information

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit