Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

BMW Group bude vyrábět budoucí modely MINI E v Číně společně s Great Wall Motor.

29.11.2019Tisková zpráva

Oficiální slavnostní otevření nového společného podniku „Spotlight Automotive Limited“ +++ Důležitý krok ve strategii elektrifikace značky MINI +++ Nový závod se standardní výrobní kapacitou 160 tisíc automobilů +++ Partneři společně investují přibližně 650 milionů eur +++ Inovativní model společného podniku se společným vývojem a výrobou +++ Vzájemně výhodná spolupráce: Silné stránky obou partnerů se vzájemně doplňují

Společnost
·
Technologie
·
Electrification

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček navštívil bývalou výsypku, kde se pracuje na výstavbě Vývojového centra společnosti BMW Group.

21.11.2019Press Kit

Ministr průmyslu a obchodu České republiky, doc. Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA, zavítal na Sokolovsko, kde kromě jiného navštívil Podkrušnohorskou výsypku s právě probíhající výstavbou příjezdové komunikace do budoucí průmyslové zóny. Zde se bude nacházet zbrusu nové vývojové centrum společnosti BMW Group, zaměřené především na otázky spjaté s budoucností osobní dopravy, jako jsou alternativní pohony či autonomní jízda.

Společnost
·
Továrny a objekty
 
MINI John Cooper Works GP (fuel consumption combined: 7.3 l/100 km; CO2 emissions combined: 167 g/km)
 
Media Set  

Nové MINI John Cooper Works GP.

20.11.2019Tisková zpráva

Raritní vůz se závodními geny stanovuje nová měřítka pro dynamiku prémiových malých vozů. Nové MINI John Cooper Works GP je nejrychlejším modelem prémiové britské automobilky, se schválením pro silniční provoz. Jeho čtyřválec s výkonem 225 kW/306 k zrychlí tento dvoumístný vůz postavený na základě 3dveřového MINI z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy. Dodávky začnou v březnu 2020. Cena na českém trhu je stanovena na 1 157 000 Kč vč. DPH.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
John Cooper Works
·
MINI Driving Experience
·
Design, koncepty a studie
 
MINI John Cooper Works GP (fuel consumption combined: 7.3 l/100 km; CO2 emissions combined: 167 g/km)
 
Media Set  

The new MINI John Cooper Works GP.

20.11.2019Press Kit

A rarity with racing genes sets new benchmarks for performance in the premium small car segment. The new MINI John Cooper Works GP (combined fuel consumption: 7.3 l/100 km, combined CO2 emissions: 167 g/km) is the fastest model of the British brand that has ever been approved for road use. A 225 kW/306 hp 4-cylinder turbocharged engine accelerates the two-seater model – based on the MINI 3 door – from zero to 100 km/h in just 5.2 seconds.

John Cooper Works
·
MINI John Cooper Works GP

Od volby materiálů k návrhu prototypů: Technologie baterií budoucnosti se rodí v BMW Group Battery Cell Competence Centre (technologické výzkumné centrum bateriových článků).

14.11.2019Tisková zpráva

Top

• Zipse: „Energetická hustota by se měla do roku 2030 zdvojnásobit“ • Vývoj budoucí generace bateriových článků • Špičkové laboratorní a analytické vybavení • Výroba prototypových článků podle průmyslových standardů • Udržitelné a dlouhodobé získávání materiálů

Technologie
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
EfficientDynamics
·
Motory a převodovka
·
Výroba a recyklace
·
Electrification
 
fuel consumption combined: 2.4 - 2.1 l/100 km; combined power consumption: 17.2 - 16.4 kWh/100 km; combined CO2 emissions: 54 - 49 g/km
 
Media Set  

Úspěšný automobil kategorie Sports Activity Vehicle je nyní k dispozici také s plug-in hybridním pohonem: nové BMW X3 xDrive30e.

04.11.2019Tisková zpráva

Špičková technologie bateriových článků umožňuje lokálně bezemisní jízdu na vzdálenost až 55 kilometrů* – Celosvětově oblíbený prémiový model BMW X3 střední třídy bude v budoucnu dostupný s konvenčními spalovacími motory, plug-in hybridním pohonem a v čistě elektrickém provedení.

G01
·
X3
·
BMW iPerformance Automobiles
·
X3 xDrive30e

Deset luxusních plug-in hybridních limuzín BMW 745Le xDrive pro Policii ČR.

31.10.2019Press Kit

Společnost BMW Česká republika připravila pro Policii ČR program bezplatného zapůjčení deseti luxusních plug-in hybridních vozů BMW 745Le xDrive. Půjde tak o jedny z nejluxusnějších a nejmodernějších služebních automobilů Policie ČR současnosti.

Řada 7
·
Speciální vozidla
·
Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing
 
Fuel consumption combined: 7.6 – 7.2 l/100 km, CO2 emissions combined: 172 – 163 g/km
 
Media Set  

Výkon a sportovnost. Nové BMW M340i xDrive Touring vstupuje na trh.

24.10.2019Tisková zpráva

Top

Exkluzivní řadový šestiválec s technologií M TwinPower Turbo a výkonem 275 kW/374 k je kombinován s nejmodernější technologií podvozku a inteligentním pohonem všech kol. Do nového BMW řady 3 přináší mimořádnou výkonnost. Model BMW M340i First Edition bude k dispozici v karosářském provedení Sedan i Touring, každé v limitovaném počtu 340 kusů.

G20
·
G21
·
Řada 3
·
Sedan
·
Touring
·
BMW M automobily
·
M340i
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

LA AUTO SHOW 2019

Los Angeles, 20. November.
Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference at the Los Angeles Auto Show.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit