Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Značky.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

MINI národní roadshow je po necelém měsíci u konce.

30.05.2023Tisková zpráva

Praha. V rámci MINI národní roadshow se vozy MINI vydaly na dobrodružství po České republice. Od 10. do 28. května navštívila flotila osmi vozů vybraná MINI Autorizovaná dealerství, kde si v rámci bohatého programu mohli fanoušci značky MINI vyzkoušet to nejlepší, co MINI aktuálně nabízí. Mezi testovacími vozy bylo například MINI Clubman S v edici Untold, MINI Cabrio JCW nebo MINI Cooper SE.

Autosalony

ROLLS-ROYCE CULLINAN BLACK BADGE „BLUE SHADOW”: CESTA NA SAMOTNÝ PRÁH VESMÍRU V PODÁNÍ PROGRAMU BESPOKE

30.05.2023Tisková zpráva

Společnost Rolls-Royce s potěšením představuje model Cullinan Black Badge Blue Shadow Private Collection, který odhaluje krásu a tajemství vesmíru. Pro tento jedinečný výtvor přední designéři značky Rolls-Royce čerpali inspiraci z Kármánovy linie, neviditelné hranice ve výšce 100 kilometrů neboli 62 mil nad zemským povrchem, kde končí atmosféra naší planety a začíná vesmír.

Ceny nového BMW řady 5 začínají na 1 467 700 Kč. Objednávky startují již dnes.

24.05.2023Tisková zpráva

Dodávky nové generace BMW řady 5 na českém trhu začnou v říjnu letošního roku, přičemž již odedneška jej lze u BMW Autorizovaných dealerů objednávat. Připraveny jsou jak verze se spalovacími motory, tak čistě elektrické varianty BMW i5. Ceny nové generace začínají na částce 1 467 700 Kč, ceny dalších modelů jsou uvedené níže.

G60
·
Řada 5
·
Sedan

Nové BMW řady 5 Sedan.

24.05.2023Press Kit

Top

Dynamičtější než kdy dříve, s řadou digitálních inovací a poprvé s čistě elektrickým pohonem – takové je nové BMW řady 5 Sedan. Jako BMW i5 se nová generace nejúspěšnějšího manažerského sedanu světa ujímá vedoucí role na cestě k udržitelné prémiové mobilitě v segmentu vozů vyšší střední třídy. Osmá generace BMW řady 5 Sedan je i nadále symbolem vyspělých technologií v kombinaci se sportovně elegantním designem a charakteristickou radostí z jízdy.

G60
·
BMW M automobily
·
BMW i
·
BMW i5
·
550e
·
Řada 5
·
i5 M60
·
Sedan

Modernizace výrobního programu BMW: léto 2023.

24.05.2023Tisková zpráva

+++ Zahájení prodeje třetí čistě elektrické varianty nového BMW řady 7 +++ Další vznětové řadové šestiválce pro nové BMW X5 a BMW X6 +++ Modernizovaný systém BMW iDrive s funkcí QuickSelect a BMW Operační systém 8.5 jsou nyní k dispozici pro další modely +++ Premiéra funkcí Plug & Charge a MAX RANGE u BMW i7 a BMW iX +++ M sportovní paket Pro pro nové BMW X1 a BMW iX1 +++ Nové varianty čalounění a laky karoserií pro mnoho modelů +++

G70
·
G05
·
G06
·
U11
·
G26
·
U06
·
G42
·
Coupé
·
Řada 3
·
BMW M automobily
·
BMW iX
·
BMW i
·
Active Tourer
·
X6
·
BMW i7
·
X1
·
M2

24 hodin na Nürburgringu: MINI John Cooper Works 1to6 Edition s manuální převodovkou týmu Bulldog Racing Team skončilo na stupních vítězů.

22.05.2023Tisková zpráva

Druhé místo ve třídě sériových vozů se zdvihovým objemem 1600 až 2000 cm3 a turbodmychadlem. Usměvavé tváře v týmu po velkolepém návratu, a to včetně Charlieho Coopera, vnuka legendárního Johna Coopera, tvůrce vozu Mini Cooper.

John Cooper Works
·
John Cooper Works

Cena BMW XM Label Red a BMW XM Label Red Limited Edition.

19.05.2023Tisková zpráva

BMW M doplňuje nabídku o vrcholné provedení modelu BMW XM. BMW XM Label Red má cenu nastavenou na 5 053 100 Kč včetně DPH. Tento extrémní vůz pro individualisty fascinuje nejen svým extravagantním designem, ale také parametry posílené hnací soustavy M HYBRID. Kombinace zážehového motoru V8 a elektromotoru dokáže dodat výkon 550 kW/748 k a točivý moment 1000 N.m.

G09
·
BMW M automobily
·
XM

Ryzí esence motorsportu: MINI John Cooper Works v limitované edici 1to6 Edition.

18.05.2023Tisková zpráva

MINI John Cooper Works s výkonem 231 koní a koncentrovaným závodním know-how symbolizuje maximální potěšení z jízdy s autentickým pocitem z motorsportu. Speciální model MINI John Cooper Works 1to6 Edition, který je omezen na 999 kusů, je puristický výkonný vůz s manuální převodovkou, určený pro běžné silnice.

MINI
·
John Cooper Works
·
John Cooper Works

Světová premiéra v přístavu v Cannes: BMW a TYDE představují THE ICON, průkopníka pro udržitelnou mobilitu na vodě.

17.05.2023Tisková zpráva

+++ Oficiální představení na 76. filmovém festivalu v Cannes +++ BMW zdůrazňuje svou vedoucí pozici ve vývoji inovativních řešení pro bezemisní mobilitu a progresivní luxus +++ Společný projekt BMW a výrobce lodí TYDE s designovým konceptem od Designworks +++ Vysokonapěťové baterie BMW i zásobují výkonný elektrický pohon +++ Soundtrack je dílem skladatele filmové hudby Hanse Zimmera +++

Lifestyle produkty
·
Lifestyle

Nové BMW R 18 Roctane.

11.05.2023Press Kit

Nové BMW R 18 Roctane je pátým členem rodiny R 18. Je to velký cestovní cruiser ve stylu bagger, který se jako pátý člen připojuje ke stávajícím modelům R 18, R 18 Classic, R 18 B a R 18 Transcontinental. Opět se vrací k historii a tradici BMW Motorrad a kombinuje nejmodernější motocyklové technologie s designem a šarmem dob minulých.

R 18

MINI představuje první prvky designu budoucí generace rodiny modelů.

10.05.2023Tisková zpráva

MINI hrdě představuje první čtyři prvky designu budoucí generace svých modelů, které ztělesňují nový designový jazyk Charismatic Simplicity. Letmý pohled na nový kulatý OLED displej, moderní volant, stejně jako sedadla a kola nové generace modelu MINI ukazuje, jak lze tradiční hodnoty značky kombinovat s pokročilými technologiemi.

Design, koncepty a studie
·
BMW Group Design
·
MINI Design
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit