Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Značky.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Koncept MINI Aceman: první čistě elektrický crossover v nové rodině modelů MINI.

27.07.2022Press Kit

Top

MINI představuje studii nového modelu segmentu prémiových malých vozů: s čistě elektrickým pohonem, bez chromu a kůže a se zcela novým designem. K tomu všemu nabízí nové digitální funkce, které ještě více umocní zážitky s tímto vozem.

Design, koncepty a studie

Tato hračka je elektrická. Elektrická otevřená zábava budoucnosti.

15.07.2022Tisková zpráva

MINI poprvé kombinuje maximální potěšení z jízdy pod širým nebem s lokálně bezemisní elektromobilitou. Činí tak prostřednictvím jednoho neprodejného kusu MINI Cooper SE Cabrio. Světová premiéra na akci „MINI takes the States“ v USA.

MINI
·
MINI Cabrio
·
MINI Electric

Elektrizující luxus: Zahájení výroby nového BMW řady 7 v Dingolfingu.

01.07.2022Tisková zpráva

Top

+++ Čistě elektrické BMW i7* a hospodárné varianty se spalovacím motorem budou na trh uvedeny současně +++ Investice přes 300 milionů eur do továrny v Dolním Bavorsku +++ Každé čtvrté BMW vyrobené v Dingolfingu má elektrifikovaný pohon +++ Důsledná implementace principů BMW iFACTORY +++ Pilotní projekt automatizované jízdy během výroby +++

G70
·
Technologie
·
BMW i
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
BMW i7
·
Životní prostředí
·
Řada 7
·
Výroba a recyklace

První BMW M3 Touring.

22.06.2022Tisková zpráva

Top

Rodina modelů BMW M3 a BMW M4 se vůbec poprvé rozrůstá o karosářskou variantu Touring. BMW M3 Competition Touring s pohonem všech kol M xDrive kombinuje nefalšovaný závodní pocit z jízdy s mimořádně výrazným charakterem a větší praktičností. Je to poprvé, co BMW M GmbH uvádí na trh pětidveřovou variantu svého vysokovýkonného modelu prémiové střední třídy. Automobil bude nabízen výhradně ve verzi Competition a se systémem pohonu všech kol M xDrive.

G81
·
M3 Touring
·
BMW M automobily
·
M3

Úspěšný třetí ročník BMW Motorrad dnů.

21.06.2022Press Kit

V pátek 17. června 2022 se v Milovech na Vysočině uskutečnil třetí ročník akce BMW Motorrad dny, pořádané českým zastoupením BMW Motorrad. Akci navštívily více než dvě stovky účastníků, kteří si po celý víkend měli možnost otestovat 38 motocyklů BMW Motorrad a 6 vozů MINI.

Oblečení jezdců
·
Doplňky na přání, příslušenství
·
Trénink jezdců, cestování, akce

Začátek nové éry: Charismatická jednoduchost – nový styl designu budoucích modelů MINI.

14.06.2022Tisková zpráva

Výrazný vzhled je také jedním z velkých kroků vpřed u chystané elektrické nové generace modelu britské prémiové značky. Dalšími jsou redukce bez kompromisů, digitalizace vytvářející intenzivní uživatelský zážitek, udržitelnost vycházející z DNA MINI a maximální emoce na minimálním půdorysu.

Design, koncepty a studie

MINI Recharged by Paul Smith. Udržitelným způsobem přepracovaná ikona.

07.06.2022Tisková zpráva

Britský designér představuje své vlastní pojetí klasického Mini z roku 1998 v rámci edice MINI Paul Smith Edition. Upravený vůz je součástí projektu MINI Recharged, který oslavuje spojení tradice s průkopnickou technologií, konkrétně instalací elektromotoru do původního modelu. Tento jedinečný vůz od ikonického designéra oslaví svou světovou premiéru v červnu 2022 na milánském veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile 2022.

F56
·
Speciální vozidla
·
MINI Electric
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit