Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Značky.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

BMW i3 na operativní leasing již od 11 999 Kč bez DPH měsíčně.

Fri May 18 08:45:00 CEST 2018Press Kit

BMW Group Česká republika připravila atraktivní nabídku, jak jezdit s elektrickým BMW i3 bez nutnosti počáteční akontace: operativní leasing pro soukromé i právnické osoby začínající na částce 11 999 Kč bez DPH měsíčně. Speciální zvýhodněné tarify operativního leasingu, samozřejmě přizpůsobené jejich vlastnostem, jsou připraveny také pro ostatní verze modelové řady i3.

I01
·
I01s
·
BMW i Automobiles
·
BMW i3
·
BMW i3s
·
Společnost
·
BMW Financial Services
·
Prodej a marketing

S LEHKOSTÍ DOJEDE KAMKOLIV: ROLLS-ROYCE CULLINAN.

Mon May 14 08:45:00 CEST 2018Tisková zpráva

Top

Když automobilka Rolls-Royce před třemi lety oznámila, že představí Cullinan, udělala to s vědomím, že její zákazníci po celém světě žádají „Rolls-Royce mezi všemi SUV“, který by ohromoval svým luxusem, výkony a použitelností v kategorii SUV doposud nevídanými. Mnoho z těchto zákazníků bylo mladšími, velmi bohatými aktivními jednotlivci, kteří žádali Rolls-Royce, jenž je doveze na konec světa v maximální přepychu.

Products
·
Cullinan
·
Rolls-Royce

Speciální MINI pro jedinečnou událost. MINI navrhlo exkluzivní automobil, jehož dražbou oslaví královskou svatbu.

Wed May 09 11:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

Značka MINI oslavuje svatbu prince Harryho a Meghan Markleové výjimečným modelem MINI, který byl navržen u příležitosti této jedinečné události. Peníze získané z jeho prodeje půjdou na konto vybraného charitativního spolku. Po svatebním dni, který proběhne 19. května, bude toto unikátní MINI předáno Asociaci dětských pacientů nakažených virem HIV (CHIVA), která ho vydraží.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
·
MINI
·
Design, koncepty a studie

Nové BMW řady 8 Coupé: S maximální dynamikou na cestě k sériové výrobě.

Thu Apr 26 00:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

Aktuálně prováděné dynamické jízdní testy, které nový sportovní automobil podstupuje ve Walesu, demonstrují nejen harmonickou souhru pohonu a podvozku, ale také široké spektrum schopností, zahrnujících jízdu na závodních okruzích i komfort na dlouhých cestách.

G15
·
Coupé
·
8 Series

ADAMAS COLLECTION POSOUVÁ ROLLS-ROYCE BLACK BADGE HLOUBĚJI DO TEMNOTY

Tue Apr 24 10:33:00 CEST 2018Tisková zpráva

Top

• Rolls-Royce představuje první kolekci Adamas ze série Black Badge Collection, která bude zahrnovat 40 kusů modelu Wraith a 30 modelů Dawn • Symbol nekonečna Black Badge je posázený syntetickými diamanty • Soška Spirit of Ecstasy je vyrobena z frézovaného karbonu • Osvětlené čalounění stropu Starlight je inspirováno strukturou karbonu a má gradující barvy

Products
·
Bespoke Cars
·
Wraith
·
Dawn

Prodloužení zápůjčky BMW i8 Coupé pro Policii České republiky.

Thu Apr 19 10:00:00 CEST 2018Press Kit

Po předchozí úspěšné spolupráci se BMW Group ČR opět dohodla s Policií ČR na prodloužení zapůjčení plug-in hybridního sportovního vozu BMW i8 Coupé. Nově bude tento vůz doplněn o speciální digitální záznamové zařízení RAM-CAM k pořizování videozáznamu dopravní situace. Zároveň plní funkci mobilního úsekového rychloměru pro měření průměrné rychlosti. Automobil zůstane v barvách Policie ČR, takže jej bude možné na silnicích na první pohled rozpoznat.

I12 LCI
·
Společnost
·
Prodej a marketing
·
Product placement
·
BMW i8 Coupé
·
BMW i Automobiles

MINI LIVING – BUILT BY ALL. Na týdnu designu v Miláně představuje MINI svůj vizionářský koncept bydlení.

Wed Apr 18 10:55:00 CEST 2018Press Kit

Na letošním veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile v Miláně (17. - 22. dubna) se kolektiv tvůrců MINI spojil se skupinou londýnských architektů Studiomama, aby spolu představili instalaci s názvem MINI LIVING – BUILT BY ALL.

Design, koncepty a studie

BMW Group Digital Day 2018.

Tue Apr 17 14:45:00 CEST 2018Press Kit

Top

Digitalizace je významným prvkem radikální transformace osobní dopravy. Dláždí cestu novým zážitkům z mobility, rozšiřuje možnosti zvyšování bezpečnosti a pohodlí na cestách a otevírá nové možnosti pro efektivní vývoj a výrobu vozidel zaměřených na zákazníka. Skupina BMW systematicky prosazuje digitalizaci ve všech oblastech.

Společnost
·
Technologie
·
Společnost

Autorizovaný BMW Expres Servis v centru Prahy již rok šetří klientům čas.

Tue Apr 17 11:45:00 CEST 2018Press Kit

Je tomu již rok, co oficiální BMW Dealer, společnost Renocar, otevřela autorizovaný servis BMW Expres Servis v kongresovém paláci, tedy přímo v dosahu metra Vyšehrad. Za tuto dobu obsloužila více než 1500 zákazníků. Toto pražské servisní centrum se vyznačuje značnou rychlostí obsloužení klientů, jde totiž o tak zvaný Fast Lane servis. Servisní prohlídku tak je možné provést na počkání v čase do 90 minut.

Nové centrum pro vývoj autonomní jízdy. BMW oficiálně otevřelo svůj kampus zaměřený na autonomní jízdu v Unterschleißheimu nedaleko Mnichova.

Wed Apr 11 14:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

Top
Update

BMW Group dnes slavnostně oficiálně otevřela svůj kampus pro autonomní jízdu v Unterschleißheimu nedaleko Mnichova. Klaus Fröhlich, člen představenstva BMW AG odpovědný za vývoj a výzkum, spolu s bavorským premiérem Marcusem Söderem byli přítomni při slavnostní inauguraci tohoto vývojového střediska pro budoucí technologie, které je další ukázkou transformace BMW Group do pozice technologické společnosti.

Technologie
·
Autonomous Driving
·
Společnost
·
Společnost

Nabíjení ještě snazší než tankování: BMW Wireless Charging.

Wed Apr 11 10:38:00 CEST 2018Press Kit

Na autosalonu Auto China 2018 v Pekingu představí BMW další světové prvenství ve formě továrně montovaného systému pro indukční dobíjení vysokonapěťové baterie v plug-in hybridním vozidle. Jako součást strategie NUMBER ONE > NEXT BMW Group opět jako první přináší novinku, která významně zvýší každodenní praktičnost elektrifikovaných vozidel.

Beijing
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

ANNUAL GENERAL MEETING 2018.

Munich, 17. May. Here you can see the transmission of the Annual General Meeting of BMW AG.

open streaming site

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

personal news settings

Please login and update your e-mail newsletter and RSS feed set up. You can receive PressClub e-mail notifications for new article and TV footage material immediately or as a daily collection. If you want limit the reception for your fields of interest.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Related Video Content.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit