Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Značky.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

MINI John Cooper Works se vznáší 65 metrů nad Ostravou. Nejvýše umístěný automobil nad terénem v ČR stojí na Bolt Tower v Dolních Vítkovicích.

Thu Jul 19 14:25:00 CEST 2018Press Kit

MINI je partnerem multikulturního festivalu Colours of Ostrava. A toto partnerství bere skutečně vážně. Zcela v duchu svého osobitého přístupu k životu vyslalo svůj nejsportovnější model – MINI John Cooper Works – na speciální misi. Umístilo jej na terasu vyhlídkové věže Bolt Tower, která je speciální šroubovou nástavbou vysoké pece číslo 1 v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě, tedy nad areálem, kde již tento víkend proběhne mezinárodně uznávaný festival.

Společnost
·
Product placement
·
Kulturní události
·
Prodej a marketing

Elektrizující detaily designu. Značka MINI ukázala exkluzivně náčrty prvního elektrického MINI. Představí se v roce 2019.

Thu Jul 12 14:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

Značka MINI uvolnila několik exkluzivních skic detailů prvního elektrického modelu tradiční britské značky. Po deseti letech pilotního projektu MINI E a po plug-in hybridním modelu MINI Cooper S E Countryman All4, který se prodává od roku 2017, přichází první elektrický model značky MINI. Představuje další krok v elektrifikaci značky MINI a současně tím navazuje na strategii společnosti BMW Group pod názvem NUMBER ONE > NEXT.

Design, koncepty a studie

BMW Group a Great Wall Motor uzavřely dohodu o společné výrobě elektromobilů MINI v Číně.

Tue Jul 10 11:10:00 CEST 2018Tisková zpráva

+++ Smlouva podepsána při příležitosti summitu pro autonomní jízdu a propojenou dopravu v Berlíně, jehož se zúčastnil čínský premiér Li Keqiang a německá kancléřka Angela Merkelová +++ Společný podnik s automobilkou Great Wall Motor se závazky v poměru 50:50 +++ Další krok v růstu a elektrifikaci značky MINI +++ Žádné další prodejní organizační složky v Číně nejsou v plánu +++ Krüger: Nová úroveň spolupráce mezi Čínou a Německem

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Společnost
·
MINI E

Modernizace výrobního programu MINI pro léto 2018.

Mon Jul 02 06:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

Všechny zážehové motory MINI budou vybaveny filtrem pevných částic, budou tedy splňovat emisní normu Euro 6d-TEMP – Zážehové verze modelu MINI Clubman a MINI Countryman s nižší spotřebou a volitelně dostupnou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou Steptronic – Nový paket Connectivity pro MINI Clubman – Standardní výbava MINI Clubman a MINI Countryman nově zahrnuje automatická potkávací světla.

Technické údaje, specifikace
·
MINI Clubman
·
MINI Countryman
·
MINI Cabrio
·
MINI Coupé

Nové BMW řady 8 Coupé.

Fri Jun 15 19:30:00 CEST 2018Press Kit

Top

Představením nového BMW řady 8 Coupé se začala psát zcela nová kapitola v dlouhé historii výjimečných sportovních vozů bavorského výrobce prémiových automobilů. Aktuální modelové ofenzivě značky v luxusním segmentu současně uděluje mimořádně dynamický start. BMW řady 8 Coupé je automobil snů, který se vyznačuje vynikajícím výkonem, emocemi bouřícím designem, špičkovým luxusem a výjimečně pokročilými prvky výbavy.

G15
·
Coupé
·
8 Series

MINI FASHION – Field Notes. MINI a společnost Woolmark Company představují kolekci Capsule Collection na veletrhu pánské módy Pitti Uomo 94 ve Florencii.

Tue Jun 12 09:00:00 CEST 2018Tisková zpráva

MINI představilo novou kolekci Capsule Collection, pojmenovanou FASHION FIELD NOTES Capsule Collection, na přehlídce Pitti Uomo 94 (12.–15. června 2018), která se řadí mezi přední světové přehlídky pánské módy a životního stylu. Kolekce, která vznikne v omezeném počtu kusů, je výsledkem spolupráce mezi MINI a společností Woolmark Company a má za úkol především podpořit kreativitu mladých a talentovaných designérů.

Lifestyle
·
Lifestyle produkty
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

STREAMING PORTAL.

Watch the web casts of latest BMW Group press events.

open streaming site

PressClub Information.

Důležitá aktualizace.

Více informací

BMW AG aktualizuje směrnice o ochraně osobních údajů a právní upozornění webové stránky. Zajišťujeme tím větší transparentnost údajů, které o vás PressClub zjistil, přehled o tom, jak jsou tyto údaje používány a jaké možnosti kontroly osobních údajů máte k dispozici. Aktualizace nabývají účinnosti 25. května 2018.

Latest Facts & Figures.

Technické údaje nového BMW X2, platné od 03/2018.
Fri Mar 02 08:20:00 CET 2018
F39
X2
Ceny nového BMW X2.
Thu Oct 26 09:45:00 CEST 2017
F39
Ceny
Technické údaje MINI Countryman, platné od května 2017.
Tue May 16 23:50:00 CEST 2017
Technické údaje, specifikace
Ceny nového BMW řady 5 Touring.
Fri Mar 10 12:50:00 CET 2017
G31
Ceny
Show all

Related Video Content.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit