Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Společnost.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Expandující výroba komponentů elektrických pohonů v Lipsku: spuštění druhé výrobní linky na baterie.

01.08.2022Tisková zpráva

+++ Rozšíření výroby komponentů elektrického pohonu +++ Výroba bateriových modulů pro BMW i4 +++ Investice 70 milionů eur +++ Vznik 250 nových pracovních míst +++ Ředitelka továrny Petra Peterhänsel: „Továrna v Lipsku zůstává elektrifikovaná“ +++

High-voltage battery
·
Leipzig
·
Production network
·
Production Start
·
Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Životní prostředí
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Výroba a recyklace

Udržitelnost jako jádro firemní strategie.

26.07.2022Tisková zpráva

BMW Group je i nadále odhodlána plnit své ambiciózní cíle v oblasti udržitelnosti a důsledně pokračuje v transformaci společnosti s cílem dosáhnout do roku 2050 klimatické neutrality. Recyklace surovin v podobě oběhového hospodářství má za cíl dosáhnout co nejlepšího využívání zdrojů.

Circularity
·
BMW i Vision Circular
·
deep-sea mining
·
recycling
·
Aluminium
·
Wheels
·
environmental and social standards
·
Transformation
·
supplier network
·
supply chain

Vozy BMW a hvězdy filmového plátna na červeném koberci během 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

12.07.2022Press Kit

Update

Osmý ročník společné spolupráce BMW a Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary proběhl nadmíru úspěšně. Hostům festivalu a významným osobnostem filmového světa bylo k dispozici více než 60 vozů BMW různých kategorií, které je dopravily k červenému koberci u hotelu Thermal. Tato jedinečná flotila, v jejímž zastoupení bylo i několik elektrických BMW iX, realizovala během celého festivalu téměř 18 000 transferů a ujela celkem přes 190 tisíc kilometrů.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události

Elektrický průkopník v cílové rovince: Výroba BMW i3 končí výroční exkluzivní edicí HomeRun.

04.07.2022Tisková zpráva

+++ Prvního masově vyráběného čistě elektrického modelu značky bylo vyrobeno 250 tisíc kusů. +++ BMW i3 jako průkopník lokální bezemisní radosti z jízdy a komplexní udržitelnosti. +++ Bezproblémový přerod: Továrna BMW Group v Lipsku využívá odborné znalosti svých zaměstnanců pro rozšíření výroby komponentů pro elektrický pohon. +++ Od roku 2023 se továrna v Lipsku stane prvním místem na světě, kde se budou vyrábět modely BMW i MINI. +++

Leipzig
·
Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Životní prostředí
·
Výroba a recyklace
·
Electrification
·
BMW i3

Tradiční BMW Lounge během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary na nové adrese a dostupný po celou dobu jeho konání.

01.07.2022Press Kit

BMW pokračuje v tradici a je již po osmé oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 1. července a potrvá do soboty 9. července. BMW Group bude na festivalu přítomná nejen svými vozy, které budou zajišťovat přepravu významných osobností, ale také ve srovnání s předchozími roky zcela nově pojatým BMW Lounge umístěným na nové adrese na Divadelním náměstí.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události

Elektrizující luxus: Zahájení výroby nového BMW řady 7 v Dingolfingu.

01.07.2022Tisková zpráva

Top

+++ Čistě elektrické BMW i7* a hospodárné varianty se spalovacím motorem budou na trh uvedeny současně +++ Investice přes 300 milionů eur do továrny v Dolním Bavorsku +++ Každé čtvrté BMW vyrobené v Dingolfingu má elektrifikovaný pohon +++ Důsledná implementace principů BMW iFACTORY +++ Pilotní projekt automatizované jízdy během výroby +++

G70
·
Technologie
·
BMW i
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
BMW i7
·
Životní prostředí
·
Řada 7
·
Výroba a recyklace

BMW Group přesouvá výrobu systémů elektrických pohonů eDrive do Rakouska: Rozšíření výroby a vývoje v továrně na motory ve Steyru.

20.06.2022Tisková zpráva

Top

+++ Výroba systémů elektrického pohonu nové generace v závodě BMW Group Steyr začne v roce 2025 +++ Roční výrobní kapacita přes 600 tisíc jednotek +++ Investice do roku 2030 ve výši přibližně jedné miliardy eur +++ Závod Steyr také v souladu s principy BMW iFACTORY: Elektrické pohonné jednotky vyráběné v uhlíkově neutrální továrně +++

Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Projevy členů představenstva
·
Výroba a recyklace

Položení základního kamene nejmodernější továrny v Debrecínu.

01.06.2022Tisková zpráva

Top

+++ Sériová výroba čistě elektrických modelů Neue Klasse bude zahájena v roce 2025 +++ Celosvětově první továrna, která nevypouští žádné CO2 +++ Člen představenstva pro výrobu Nedeljković: „Důležitý stavební kámen pro výrobní kapacity podpoří dlouhodobý růst objemu produkce“ +++

Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Životní prostředí
·
Výroba a recyklace
·
Electrification

Cena nového BMW M4 CSL byla pro Českou republiku stanovena na 4 638 400 Kč s DPH.

20.05.2022Press Kit

Speciální BMW M4 CSL, které se představilo na akci Concorso d`Eleganza Villa d`Este u italského jezera Como, se bude v České republice prodávat za 4 638 400 Kč včetně DPH. Objednávky jsou možné již nyní a počet kusů pro český trh je limitovaný na několik jednotek.

G82
·
Prodej a marketing
·
BMW M automobily
·
Coupé
·
Společnost
·
M4

THE 8 X JEFF KOONS: Exkluzivní předání prvních exemplářů v BMW Welt v Německu.

09.05.2022Press Kit

+++ Zákazníkům v Německu bylo poprvé předáno šest vozů z limitované edice BMW M850i xDrive Gran Coupé +++ Exkluzivní večerní událost +++ Umělecké vozidlo Art Car od Jeffa Koonse z roku 2010 při této příležitosti vystaveno v BMW Welt +++

Prodej a marketing
·
Řada 8
·
Design, koncepty a studie
·
Společnost
·
Kulturní události
·
Speciální vozidla
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE.

27 JULY 2022. Here you can see the world premiere of the MINI Concept ACEMAN.

Open Streaming Page

PressClub Information

EMAIL MESSAGES.

Edit your settings

Please log in and update the settings for your email newsletter. Receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily summary.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit