Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Společnost.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Zahájení stavby příjezdové komunikace k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, jejíž součástí bude i BMW Group Future Mobility Development Center.

19.09.2019Press Kit

Ve čtvrtek 19. září 2019 byla slavnostně zahájena stavba příjezdové silnice k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, kde jedním z již rozhodnutých projektů bude vývojové centru BMW Group Future Mobility Development Center.

Společnost
·
Globální položky
·
Továrny a objekty
·
Technologie

BMW i3s a MINI Cooper S E Countryman ALL4 vyhrála ve svých kategoriích ve zlínském kole Green Rally, konané jako součást Barum Czech Rally Zlín 2019.

20.08.2019Press Kit

BMW i3s bylo nejlepším čistě elektrickým vozem, plug-in hybridní MINI Cooper S E Countryman ALL4 s „tovární“ posádkou bylo nejlepší v kategorii hybridy a dosáhlo celkově nejlepšího výsledku z obou kategorií.

Společnost
·
Product placement
·
Životní prostředí

MINI rozzáří Colours of Ostrava.

19.07.2019Press Kit

Již 17. července v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě začne multikulturní festival Colours of Ostrava. Kromě toho, že zde vystoupí mnoho mezinárodně uznávaných interpretů, bude jednou z hvězd festivalu také britský výrobce prémiových vozů MINI. MINI jako jeden z hlavních partnerů se na tuto největší akci svého druhu náležitě připravilo, a tak bude mít i vlastní Drive Stage by MINI, kde bude možné slyšet specifické hudební žánry vymaňující se z konvence.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing

Oliver Zipse byl jmenován novým Předsedou představenstva BMW AG

18.07.2019Tisková zpráva

Top

Oliver Zipse se ujme nové role Předsedy představenstva BMW AG 16. srpna 2019. Dozorčí rada společnosti se na tom usnesla 18. července na své schůzi ve Spartanburgu v americké Jižní Karolíně. Zipse nahradí v této funkci Haralda Krügera, který počátkem července informoval dozorčí radu, že nebude usilovat o další zvolení do čela společnosti.

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Lidé
·
Členové představenstva BMW Group

BMW Group byla generálním partnerem Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu.

04.07.2019Press Kit

Šestý ročník Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu pořádal Městský dům kultury Sokolov. Jeho generálním partnerem se pro rok 2019 stala společnost BMW Group. Dnes je závod součástí velkolepé předprázdninové události „Hurááá, prázdniny“, která se každoročně v Sokolově koná v závěru června. Běžecký závod je vyhledávanou sportovní událostí v regionu.

Společnost
·
Kulturní události
·
Globální položky
·
Product placement

Smlouva podepsána: BMW Group a Daimler AG zahájily dlouhodobou spolupráci na vývoji systémů pro automatizovanou jízdu.

04.07.2019Tisková zpráva

Hlavní cíl: vyvinout technologie pro asistenční systémy, vysoce automatizované řízení na dálnicích a automatizované parkování (vše až do úrovně SAE 4)
 +++ Uvedení na trh v sériových vozech v roce 2024 +++ Obě společnosti budou technologie implementovat ve svých sériových vozech nezávisle na sobě +++ Do spolupráce se zapojí více než 1200 vývojových specialistů v Unterschleissheimu a Sindelfingenu

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Technologie
·
Autonomous Driving

Vozy BMW přivážely hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary k červenému koberci před hotelem Thermal.

01.07.2019Press Kit

BMW Czech Republic je již pošesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu a významné osobnosti světa filmu k červenému koberci u hotelu Thermal, vedoucímu na slavnostní zahájení letošního 54. ročníku. BMW dodalo organizátorům festivalu několik desítek vozů BMW různých modelových řad.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“: #NEXTGen19.

25.06.2019Tisková zpráva

Vývojový testovací vůz BMW Group „Power BEV“, představené v rámci akce #NEXTGen, ukazuje, co všechno je nyní technicky možné. Vozidlo je vybaveno třemi elektromotory páté generace a dosahuje maximálního celkového výkonu přesahujícímu 530 kW/720 k. Pohon mu umožňuje snadno zrychlit z 0 na 100 km/h pod tři sekundy.

Technologie
·
Electrification
·
Autonomous Driving
·
#NEXTGen

Dva roky s předstihem plně nabito: BMW Group zrychluje expanzi elektromobility.

25.06.2019Tisková zpráva

Top

Dva roky napřed: 25 elektrifikovaných modelů v roce 2023 +++ Zvyšující se křivka: prodeje elektrifikovaných vozů budou každým rokem do roku 2025 růst o více než 30 % +++ Světové premiéry na #NEXTGen: BMW Vision M NEXT a BMW Motorrad Vision DC Roadster jako představy o elektromobilitě budoucnosti +++ Funkce BMW eDrive Zones jsou standardem v plug-in hybridních modelech BMW od roku 2020 +++ Krüger: „Trvale udržitelná mobilita řadí další rychlost“

Společnost
·
Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
#NEXTGen

BMW VISION M NEXT. Užijte si čas strávený za volantem – budoucnost jízdní dynamiky v podání BMW.

25.06.2019Tisková zpráva

Top

V budoucnosti si řidiči budou moci vybrat, zda se nechají odvézt, nebo budou řídit sami. Studií BMW Vision M NEXT odhaluje BMW Group své pojetí toho, jak by mohla v budoucnu vypadat radost z jízdy pro všechny, kteří rádi řídí sami. Představený automobil nabízí předzvěst elektrifikované budoucnosti značky BMW M tím, že se přímo zaměřuje na aktivní zapojení řidiče.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

IAA 2019.

Here you can see the webcast of the BMW Group Press Conference.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit