Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Articles · Společnost.

Tisková zpráva
 
Press Kit
 
Řeč
 
Fact & Figures
 
+ Filter

Světová premiéra BMW Concept i4.

28.02.2020Tisková zpráva

Top

BMW Group představuje alternativní program ženevského autosalonu +++ Digitální tisková konference s Oliverem Zipsem

G26
·
Europe
·
Společnost
·
Autosalony
·
BMW i Automobiles
·
BMW i4
 
BMW M2 Competition (combined fuel consumption: 10.0 l/100 km; combine CO2 emissions: 227 g/km)
  
Media Set  

BMW M2 by FUTURA 2000: Tři exkluzivní originály a limitovaná edice modelu BMW M2 Competition.

13.02.2020Tisková zpráva

Významný světový moderní umělec FUTURA 2000 připraví tři výjimečné originály a limitovanou edici modelu BMW M2 Competition.

F87
·
BMW Individual
·
BMW M automobily
·
Společnost
·
Kulturní události
·
M2

NaCOOP a vyhraj MINI Cooper. Soutěž o 4 vozy MINI Cooper ve spolupráci se sítí prodejen COOP.

31.01.2020Press Kit

V moravských prodejnách COOP právě odstartovala soutěž o čtyři vozy MINI Cooper a kovové modely vozů MINI. Zúčastnit se může každý, kdo v síti těchto prodejen nakoupí za více než 300 Kč a v košíku bude mít alespoň čtyři výrobky značky Ranko.

Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing

BMW Group Czech Republic poukázala 2,1 milionu korun organizaci The Ocean Cleanup. Jde o výtěžek z prodeje unikátního BMW i8 Roadster 4 elements by Milan Kunc.

30.01.2020Press Kit

Výtěžek 2,1 milionu korun z prodeje BMW i8 Roadster 4 elements by Milan Kunc putoval na čištění oceánů +++ Automobil zakoupila u ACR auto a.s. České Budějovice česká MLM společnost ESSENS EUROPE, podnikající v oblasti krásy a péče o zdraví +++ BMW i8 Roadster 4 elements by Milan Kunc bylo inspirací pro vývoj nové řady parfémů ESSENS 4 elements +++ Automobil bude vystaven v nově vznikající brněnské ESSENS Galerii

I15
·
Společnost
·
Kulturní události
·
Prodej a marketing
·
Životní prostředí
·
BMW i Automobiles
·
BMW i8 Roadster
 
Fuel consumption combined: 11.6 – 6.0 l/100 km; CO2-emissions combined: 264 – 158 g/km; provisional fuel consumption and emissions figures
 
Media Set  

BMW Group v roce 2019 na českém trhu registrovala 5790 nových automobilů značek BMW, MINI a Rolls-Royce a 889 nových motocyklů BMW Motorrad.

22.01.2020Press Kit

Nejoblíbenější mezi zákazníky bylo BMW X5 – z motocyklů zákazníky nejvíce oslovilo BMW R 1250 GS – oddělení poprodejních služeb zaznamenalo nárůst obratu o 8 % – vznikla nová společnost BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. pro zajištění financování produktů BMW Group na českém trhu.

Společnost
·
Prodej a marketing

Nejlepší prodejní výsledky za celou historii BMW Group potvrzují vedoucí pozici mezi prémiovými automobilkami.

10.01.2020Tisková zpráva

Top

Prodeje BMW Group se zvýšily o 1,2 % na 2 520 307 vozů +++ Prodejní rekord BMW: nárůst o 2 % na 2 168 516 kusů +++ Rolls-Royce a BMW Motorrad také reportují rekordní dodávky +++ Celkem dodáno celosvětově půl milionu elektrifikovaných vozů +++ Pieter Nota: „Cílem je pro rok 2020 další mírný nárůst prodejů.“

Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Prodej a marketing
·
Sales Worldwide

BMW Group Vývojové centrum má vlastní webové stránky.

09.01.2020Press Kit

BMW Group Vývojové centrum, vznikající na Sokolovsku, má vlastní webové stránky plné praktických i zajímavých informací. Pracovní příležitosti, odpovědný přístup k okolí, aktuální stav vývoje – všechny aktuální informace o projektu jsou k dispozici na adrese: www.bmw.cz/vyvojove-centrum

Společnost
·
Globální položky
·
Lidské zdroje
·
Továrny a objekty

Dealer MINI, společnost Renocar, je partnerem jedinečného kluziště v obchodním centru Westfield Chodov, které podpoří dobročinné projekty.

18.12.2019Press Kit

S prvním adventem přichází období vánoční nálady a rozdávání radosti a v obchodním centru Westfield Chodov k tomu v projektu jedinečného kluziště přidali i bruslení. Myšlenka kluziště v obchodním centrum na pražském Chodově zaujala i Autorizovaného dealera MINI, společnost Renocar, který se stal právě se značkou MINI partnerem kluziště.

Společnost
·
Kulturní události
·
Product placement
·
Prodej a marketing

BMW Group bude vyrábět budoucí modely MINI E v Číně společně s Great Wall Motor.

29.11.2019Tisková zpráva

Oficiální slavnostní otevření nového společného podniku „Spotlight Automotive Limited“ +++ Důležitý krok ve strategii elektrifikace značky MINI +++ Nový závod se standardní výrobní kapacitou 160 tisíc automobilů +++ Partneři společně investují přibližně 650 milionů eur +++ Inovativní model společného podniku se společným vývojem a výrobou +++ Vzájemně výhodná spolupráce: Silné stránky obou partnerů se vzájemně doplňují

Společnost
·
Technologie
·
Electrification

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček navštívil bývalou výsypku, kde se pracuje na výstavbě Vývojového centra společnosti BMW Group.

21.11.2019Press Kit

Ministr průmyslu a obchodu České republiky, doc. Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA, zavítal na Sokolovsko, kde kromě jiného navštívil Podkrušnohorskou výsypku s právě probíhající výstavbou příjezdové komunikace do budoucí průmyslové zóny. Zde se bude nacházet zbrusu nové vývojové centrum společnosti BMW Group, zaměřené především na otázky spjaté s budoucností osobní dopravy, jako jsou alternativní pohony či autonomní jízda.

Společnost
·
Továrny a objekty

Deset luxusních plug-in hybridních limuzín BMW 745Le xDrive pro Policii ČR.

31.10.2019Press Kit

Společnost BMW Česká republika připravila pro Policii ČR program bezplatného zapůjčení deseti luxusních plug-in hybridních vozů BMW 745Le xDrive. Půjde tak o jedny z nejluxusnějších a nejmodernějších služebních automobilů Policie ČR současnosti.

Řada 7
·
Speciální vozidla
·
Společnost
·
Product placement
·
Prodej a marketing

Zahájení stavby příjezdové komunikace k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, jejíž součástí bude i BMW Group Future Mobility Development Center.

19.09.2019Press Kit

Ve čtvrtek 19. září 2019 byla slavnostně zahájena stavba příjezdové silnice k budoucí průmyslové zóně Podkrušnohorské výsypky, kde jedním z již rozhodnutých projektů bude vývojové centru BMW Group Future Mobility Development Center.

Společnost
·
Globální položky
·
Továrny a objekty
·
Technologie
My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming.

PRESS CONFERENCE

Munich, 03.March - 08:15 CET.
Here you will see the live webcast of the BMW Group press conference.

Open Streaming Page

PressClub Information.

E-MAIL NOTIFICATION.

edit news settings

Please login and update your e-mail newsletter set up and the fields of interest. You can receive notifications for new articles and video material immediately or as a daily collection.

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Related Videos.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit